Yeni tr betboo adresi nedir?

2016 Avrupa Kupasında Kısır Puanlar

By on 13 Temmuz 2016 in Spor Bahis Siteleri

UEFA’nın dört yılda bir olacak şekilde düzenlediği turnuvanın bu sene on beşincisi Fransa’nın ev sahipliğinde organize edilmektedir. Kura çekimleri yapılan organizasyonda Hollandalı ve Fransız efsaneler sunuculuğu üstlenirken Panenka ve Charisteas gibi eski yıldız oyuncular da çeşitli görevler alarak organizasyona katkıda bulundular. Bu yılki organizasyonun bir önemli noktası da ilk defa 24 milli takımın bulunmasıdır. Bundan öncekilerde 8 ve sonrasında 16 takım yer alıyordu. 2016 Avrupa Kupası puanlar 10 Haziran’daki açılış maçı ile toplanmaya başlanacak ve çeyrek finale kadar devam edecek. Sonrasında kupa heyecanı ve coşkusu ile maçlar daha çok keyiflenecek.

puan

Grupların Durumu

Yapılan kura sonucunda Fransa’nın yanında Arnavutluk, Romanya ve İsviçre de ilk torbada yer aldı. İkinci grupta Rusya, Galler, İngiltere ve Slovakya bulunmaktadır. Üçüncü torbada Almanya, Kuzey İrlanda, Ukrayna ve Polonya var. Dördüncü torbadaki milli takımımızla İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan karşılaşacak. Beşinci grupta ise İsveç, Belçika, İtalya ve İrlanda Cumhuriyeti karşımıza çıkmaktadır. Son torbaya kalanlar da Avusturya, İzlanda, Macaristan ve Portekiz’dir. Yapılacak grup maçlarını ardından ikinci tur karşılaşmaları başlayacak ve 2016 Avrupa Kupası puan tablosu şekillenmeye başlayacaktır. Çeyrek finalden itibaren ise yenilen takımın doğrudan eleneceği bir sistem esas alınacaktır. 30 Haziran’da başlayan çeyrek final maçları ile futbol severlerde heyecan artarken 6 ve 7 Temmuz’da yarı final ile coşku devam ederken final maçı ise soluksuz izlenecektir.

A milli Takımımız ve Maçları

Öncesinde 3 defa daha bu turnuvaya katılan milli takımımız 18 puan alarak Hollanda, Letonya ve Kazakistan arasından sıyrılarak dördünce kez katılmaya hak kazandı. En son katıldığında yarı final gören millilerin maçları ve diğerleri hakkında bilgiler sitemizde verilecektir; canlı olarak ya da anlık. Sırası ile Paris, Nice ve Lens’te; 12 ‘sinde Hırvatistan, 17’sinde İspanya ve 21’inde Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacaktır. 22’sine kadar sürecek olan ilk tur maçlarının sonuçları 2016 Avrupa Kupası puan durumu çeyrek final hakkında fikir vermeye başlayacaktır. 25 ile 27’si arasında oynanılacak olan ikinci tur maçları ise birçok şeyi netleştirecektir.

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Comments are closed.

Top